Kategorie
  Nowości
  Promocje
  Koszyk
  ...jest pusty

  O firmie

  Firma AROMAR to młody, prężnie rozwijający się sklep specjalistyczny z kawą i herbatą na wagę, różnego rodzaju akcesoriami związanymi z parzeniem tych cudnych trunków oraz ceramiką. Ponadto nasza firma świadczy usługi związane z pakowaniem prezentów, upominków i podarunków.
     
  Firma działa na rynku od 6 listopada 2012 roku. Stworzona na podstawie marzeń, chęci do pracy, tworzeniu pozytywnych relacji i poznawaniu nowych ludzi. Celem firmy jest dbanie o klienta i jego potrzeby. Gorliwie rozwijamy skrzydła starając się oferować najlepsze produkty, ulepszać nasze usługi ciągle poszerzając ofertę. Jesteśmy miłośnikami zarówno kawy jak i herbaty  Nie znamy się bezwzględnie na wszystkim ale wiemy bardzo dużo o naszych produktach, nie zapominamy o nauce i na bieżąco poszerzamy swoją wiedzę chcąc jak najlepiej przedstawić produkt i móc doradzać klientom.
  Nasz cel to PROFESJONALIZM i dążenie do perfekcji. Najważniejsze - LUBIMY SWOJĄ PRACĘ!
  Zapraszamy smakoszy kawy i herbaty, w naszej ofercie znajdą państwo:

  1. Najwyższej jakości kawy 100% arabika, prosto z palarni, różne rodzaje z całego świata, naturalne i smakowe. Współpracujemy z zaufaną palarnią, która wypala dla nas kawę dopiero po złożeniu zamówienia, gwarantujemy świeżość i najwyższą jakość.
  2. Herbaty liściaste różnego rodzaju: czarne, czerwone, zielone, białe, owocowe, Rooibos , Yerba mate, herbaty białe kwitnące, i inne… Hurtownie herbaciane, z którymi współpracujemy działają na polskim rynku już wiele lat oferując najwyższej jakości herbaty, jesteśmy bardzo zadowoleni z tych produktów i nasi klienci również.
  3. Akcesoria do parzenia takie jak: czajniczki różnego rodzaju, praski francuskie, kawiarki, podgrzewacze, sitka do parzenia, filtry inne…
  4. Porcelanę, którą  można kupować na sztuki i w serwisach. W ofercie znajdą Państwo filiżanki ze spodkami, kubki, cukiernice, czajniki, imbryki i inne elementy zastawy stołowej. Obracamy w się w takich markach jak Ćmielów, Chodzież, Bogucice, Karolina, Lubiana, Duo, i inne…
  5. Kawy i herbaty pakowane znanych i cenionych marek.
  6. Ceramikę Bolesławiec - Zakłady Ceramiczne "BOLESŁAWIEC" Sp. z o.o. są jednym z największych producentów ceramiki stołowej ręcznie formowanej i ręcznie zdobionej unikalną w świecie techniką stempelkową.
  7. USŁUGĘ PAKOWANIA PREZENTÓW!!!

  By wyjść naprzeciw potrzebom klientów, nasz sklep stworzył usługę ozdobnego pakowania prezentów. Na naszych aukcjach, zapewnimy możliwość kupienia gotowej - zapakowanej paczki. Nasi dotychczasowi klienci bardzo sobie to chwalą. Pakujemy w różny sposób, na wszystkie okazje.


  Kontakt:
  F.H.U AROMAR
  ul. Rynek 3
  37-200 Przeworsk
  tel. 884 992 392 Angelika Wołowiec
        733 922 769 Marcin Wołowiec
  aromar5@o2.pl

  Przelew prosimy dokonać na podany poniżej adres a w tytule podać numer zamówienia.

  F.H.U. Aromar Angelika Wołowiec
  Rynek 3
  37-200 Przeworsk
  Polska
  7941709036
  Bank Pekao SA, ul. Jagiellonska 12, 37-200 Przeworsk
  11124025971111001048047062