G-JPE6Y1BSCK

AROMAR - KAWY HERBATY PREZENTY

0,00 zł
Strona głównaInformacje"Karta Stałego Klienta" w sklepie stacjonarmym
Newsletter
Facebook Messenger
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro

"Karta Stałego Klienta" w sklepie stacjonarmym

"Karta Stałego Klienta" do sklepu stacjonarnego Aromar,  przy ul. Rynek 3, w PrzeworskuRegulamin „Karty Stałego Klienta” w sklepie stacjonarnym Aromar

 1. Regulamin określa warunki programu lojalnościowego Karty Stałego Klienta zwanego dalej „Programem”.
 2. Organizatorem programu jest firma F.H.U. AROMAR Angelika Wołowiec z siedzibą w Przeworsku 37-200, ul. Rynek 3, zwanej dalej „Organizatorem”.
 3. Program kierowany jest do klientów, zwanych dalej „Uczestnikami”, dokonującymi zakupów w sklepie stacjonarnym Aromar przy ul. Rynek 3, 37-200 Przeworsk.
 4. Uczestnik, który chce dołączyć do programu musi mieć ukończone 18 lat.
 5. Dzięki uczestnictwu w programie można zebrać punkty w formie pieczątek na karcie i uzyskać rabaty kwotowe od 5 do 50 złotych.
 6. Warunkiem otrzymania karty jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w sklepie stacjonarnym.
 7. Podpisanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych takich jak: imię i nazwisko, email i numer telefonu. Dane zbierane są w celach związanych z realizacją programu oraz do wysyłania newsletterów i informacji handlowych od F.H.U. Aromar.
 8. Karta jest w formie papierowej, na której można wbijać pieczątki z punktami, oznaczone są również rabaty.
 9. Podczas transakcji musi być okazana Karta Stałego Klienta.
 10. Karta jest jedynym dowodem zebranych punktów i uczestnik ponosi odpowiedzialność za stan karty.
 11. Wygląd karty i sposób rejestrowania punktów:
 •        10 pieczątek = 5zł. rabatu na następne zakupy, 
  • 30 pieczątek = 15zł rabatu na następne zakupy,
  • 50 pieczątek = 30zł rabatu na następne zakupy.
 • Zakupem nazywam pojedynczą transakcję zakończoną paragonem.
 • Jedną pieczątkę zdobywa się za wydaną kwotę pełnych 10zł.
 • W 11 kolumnie jest określona kwota rabatu za uzbierane wcześniej pieczątki; inaczej: rząd zakończony kwotą to rabat na następne zakupy.
 • Karta posiada 5 wierszy, w każdym jest 10 kolumn z miejscem na pieczątki
 • W jednym zakupie można wykorzystać rabat lub wbić kolejne pieczątki
 • Rabat kwotowy można wykorzystać na kwotę wyższą o 1zł. niż suma rabatów. Na przykład: muszę kupić za co najmniej 6zł., żeby wykorzystać rabat 5zł; mam 15zł rabatu to minimalna kwota zakupów to 16zł.; i tak samo: mam 30zł rabatu, to minimalna kwota zakupów to 31zł.
 • Rabaty z jednej karty można zsumować.
 • Maksymalna wysokość rabatu to 50zł.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania programu o czym poinformuje Uczestników co najmniej 1 miesiąc przed zmianą poprzez wiadomość mailową lub SMS-ową.Sklep internetowy aromar.pl oferuje bogate zestawy prezentowe dla firm i klientów indywidualnych. Oferujemy przygotowywane na zamówienie kosze delikatesowe w tym różnego rodzaju kosze upominki. Jeżeli poszukujesz idealnego prezentu to nasze produkty sprostają twoim wymaganiom. Nasze filiżanki ozdobne czy kawy świata lub herbaty świata to doskonały wybór dla każdego, nasz sklep to również sklep z herbatą oraz sklep z kawą. W naszej firmie można nabyć prezent z kawą oraz wyszukane słodkie czekolady upominki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.